Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Balcerowicz o proteście opiekunów osób niepełnosprawnych i ich podopiecznych Odtwórz: Balcerowicz o proteście opiekunów osób niepełnosprawnych i ich podopiecznych
Źródło: tvn24

Balcerowicz o proteście opiekunów osób niepełnosprawnych i ich podopiecznych

30.05 | Odpowiedzialność za kraj obejmuje również odpowiedzialność za finanse kraju, bo ich załamanie się, to jest dramat dla całego społeczeństwa, w związku z tym należy oczekiwać i domagać się, że obecny rząd przedstawi perspektywę finansów publicznych i powie jak rozwiąże problemy. To samo należy oczekiwać od opozycji - podkreślał profesor Leszek Balcerowicz. Wskazując, że program "Strzelnica w powiecie", czy budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego to "wydatki pod partyjną publiczkę". - Należy domagać się, by zrezygnowali z tych wydatków, które nie pomagają najbardziej potrzebującym i minimum to byłoby przekazanie na autentycznie uzasadnione moralnie cele - ocenił gość "Faktów po Faktach"

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.