3...2...1...

Autonomiczne taksówki wkrótce mogą wyjechać na drogi Odtwórz: Autonomiczne taksówki wkrótce mogą wyjechać na drogi
Źródło: TVN24 BiS

Autonomiczne taksówki wkrótce mogą wyjechać na drogi

9.11 | Autonomiczne taksówki mogą wkrótce pojawić się na ulicach. Francuska firma NAVIA w pierwszej połowie przyszłego roku zamierza ruszyć z masową produkcja oraz sprzedażą takich aut. Pojazdy nie uwzględniają miejsca na ewentualnego kierowcę. Są napędzane elektrycznie, będą się poruszać po miastach z prędkością do 50 km/h. Prezes firmy NAVIA, nazywa auto pierwszą taksówką - robotem. Materiał programu "24 Godziny"

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Johnny Depp zawarł ugodę. Chciał 25 milionów odszkodowania

17.06 | Johnny Depp doszedł zawarł ugodę ze swoją byłą agencją The Management Group. Popularny aktor oskarżył firmę, która zarządzała jego majątkiem o kradzież oraz defraudację i żądał 25 mln dolarów odszkodowania. Z kolei sama firma twierdziła, że nie ma sobie nic do zarzucenia i broniła się, że to Depp jest odpowiedzialny za straty finansowe spowodowane licznymi wydatkami między innymi na zakup odrzutowców, luksusowych domów, dzieł sztuki, czy armaty, z której wystrzelono prochy Huntera Thompsona. Tylko ta ostatnia kosztowała ponad 3 miliony dolarów.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy