Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Chodzić bez mapy i zwiedzać zaułki". Podróż do stolicy Austrii Odtwórz: "Chodzić bez mapy i zwiedzać zaułki". Podróż do stolicy Austrii
Źródło: TVN24 BiS

"Chodzić bez mapy i zwiedzać zaułki". Podróż do stolicy Austrii

23.06 | Fryderyk Chopin spędził w nim koncertując 9 miesięcy, Jan Kiepura nie znając niemieckiego śpiewał w Państwowej Operze po polsku. Cesarz Franciszek Józef w pełnym zieleni Lainzer Tiergarten zbudował okazałą willę dla swojej żony, Elżbiety Bawarskiej, czyli Sisi. Wielka trójca to: pałace Schoenbrunn i Hofburg oraz park Prater - tak o turystycznych atrakcjach Wiednia mówiła w TVN24 BiS Anna Hofstaetter, podróżniczka i autorka bloga ilove.wien. – Oprócz tego proponuję po prostu chodzić bez mapy i zwiedzać zaułki oraz wyjechać poza pierwszą dzielnicę – zachęcała w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.