Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Andrzej Kubisiak o pracownikach 50 plus Odtwórz: Andrzej Kubisiak o pracownikach 50 plus
Źródło: TVN24 BiS

Andrzej Kubisiak o pracownikach 50 plus

02.10 | - Jeżeli mamy sprawdzonego pracownika, to pracodawcy robią wiele, aby go zachować i nie dopuszczać, aby powstawały wakaty. Widzimy po stronie handlu silny trend, który pojawił się w ostatnich kwartałach, stawianie na pracowników 50 plus - wskazywał w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS Andrzej Kubisiak z Work Service

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Klich o noweli w sprawie zamrożenia cen prądu

26.06| - Podwyżka cen energii, w szczególności dla przedsiębiorców oraz dla samorządów już nastąpiła. Samorządy, przedsiębiorcy płacą znacznie więcej za energię elektryczną niż płacili w ubiegłym roku w lipcu - powiedział TVN24 senator PO Bogdan Klich.