Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

"Albo te umowy unieważniacie, albo stwierdzacie, że nie są frankowe" Odtwórz: "Albo te umowy unieważniacie, albo stwierdzacie, że nie są frankowe"
Źródło: tvn24

"Albo te umowy unieważniacie, albo stwierdzacie, że nie są frankowe"

5.10 | O konsekwencjach wyroku Trybunału Sprawiedliwości w sprawie kredytów frankowych w programie "Wstajesz i weekend" TVN24 mówił Robert Mazur, radca prawny i założyciel Kancelarii Mazur i Wspólnicy.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Włamał się do domu i zasnął w łazience

Do niecodziennego włamania doszło w piątek niedaleko Cleveland w hrabstwie Ashland. Sprawcą była koza. Rogaty intruz uderzył kilka razy w szklane drzwi w jednym z domów, zbił je i wszedł do środka. Kiedy 18-letni Logan Keathely wrócił do domu ze szkoły, najpierw zobaczył na podjeździe niespokojnego owczarka niemieckiego. Wszedł do domu przez stłuczone drzwi i znalazł w łazience śpiącego rogatego intruza.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.