3...2...1...

Aktorzy, którzy żałują swoich ról Odtwórz: Aktorzy, którzy żałują swoich ról
Źródło: TVN24 BiS

Aktorzy, którzy żałują swoich ról

25.10 | Te role przyniosły im sławę i pieniądze, ale i tak żałują, że je przyjęli. W Hollywood nie brakuje aktorów, którzy nie mogą przeboleć niektórych swoich występów na dużym ekranie. Jednym z nich jest Mark Wahlberg, jeden z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. 46-latek przeprosił ostatnio za swój występ w kontrowersyjnym "Boogie Nights", w którym zagrał aktora porno. Wyraził też nadzieję, że Bóg wybaczy mu udział w tym filmie. Przyjęcia roli agenta 007 żałuje Sean Connery. - Zawsze nienawidziłem tego cholernego Bonda (...) chciałbym go zabić! - mówił.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.