Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Były szef KNF Marek Chrzanowski wychodzi na wolność Odtwórz: Były szef KNF Marek Chrzanowski wychodzi na wolność
Źródło: tvn24

Były szef KNF Marek Chrzanowski wychodzi na wolność

22.01 | - W ocenie sądu na tym etapie postępowania nie zachodzi konieczność zabezpieczenia prawidłowego biegu śledztwa najsurowszym, że środków zapobiegawczych - środkiem izolacyjnym tymczasowym aresztowaniem. W ocenie sądu zgromadzony materiał dowodowy nie ma takiego charakteru, by zachowania pana profesora Marka Chrzanowskiego na wolności w jakikolwiek sposób wpłynęły na prawidłowy tok postępowania - powiedział w rozmowie z dziennikarzami mecenas Radosław Baszuk.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.