Forum w Krynicy 2017

Adam Pieńkowski o pracownikach Odtwórz: Adam Pieńkowski o pracownikach
Źródło: TVN24 BiS

Adam Pieńkowski o pracownikach

05.09 | To dobry czas na inwestowanie w Polsce - uważa Adam Pieńkowski, dyrektor generalny McDonald's Polska. Jak wskazuje, nasz kraj jest "na pewnym etapie rozwoju". - Przez ostatnie 20 lat widzieliśmy olbrzymi boom gospodarczy, wzrasta jakość życia Polaków. To ma znaczenie. To dopiero początek naszej drogi - zwraca uwagę gość TVN24 BiS. Jak mówi Pieńkowski, "coraz więcej osób przychodzi do restauracji". - Jest to związane impulsem w postaci wyższych zarobków, silniejszej gospodarki - ocenia, przyznając, że "jednym z największych wyzwań" jest znalezienie odpowiednich pracowników

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: AP

Erupcja wyspy-wulkanu w Nowej Zelandii

09.12 | W poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wyspy-wulkanu White. Wiele osób uznaje się za zaginione, wiele zostało rannych. Policja poinformowała o jednej ofierze śmiertelnej, wskazując jednak, że "w oparciu o informacje, jakie otrzymuje, prawdopodobnie będzie ich więcej". W pobliżu krateru w chwili erupcji przebywało około 50 osób, w tym turyści.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.