Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

500 plus tych dzieci nie obejmie. Wiceminister: to był świadomy zabieg Odtwórz: 500 plus tych dzieci nie obejmie. Wiceminister: to był świadomy zabieg
Źródło: TVN24 BiS

500 plus tych dzieci nie obejmie. Wiceminister: to był świadomy zabieg

10.08 | Program Rodzina 500 plus nie obejmie dzieci z państwowych domów dziecka. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej mówi "nie" pomysłowi Rzecznika Praw Obywatelskich. - To był świadomy zabieg żeby wspierać rodzinne formy, tam gdzie jest miłość, tam gdzie są uczucia, a nie instytucjonalne domy dziecka - podkreśla w TVN24 BiS wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.