Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

500 plus na finiszu. Zobacz, kto może skorzystać z pomocy Odtwórz: 500 plus na finiszu. Zobacz, kto może skorzystać z pomocy
Źródło: TVN24 BiS

500 plus na finiszu. Zobacz, kto może skorzystać z pomocy

02.02 | Jeżeli miesięczne dochody rodziców z czwórką dzieci są mniejsze niż 800 zł na osobę, to otrzymają oni świadczenie na każde z pociech. Jeżeli ta kwota jest jednak wyższa, to rodzina może liczyć na 1,5 tys. zł. Zgodnie z projektem 500 plus, pierwsze dziecko zostanie bowiem wyłączone z pomocy. Podobnie jak dzieci, które ukończyły 18.rok życia. Paweł Blajer przedstawia różne warianty pomocy w ramach programu Rodzina 500 plus, który ma wejść w życie już w kwietniu

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.