Rodzina 500 plus

500 plus bez przerw? Ostatnie chwile na złożenie wniosku Odtwórz: 500 plus bez przerw? Ostatnie chwile na złożenie wniosku
Źródło: tvn24bis

500 plus bez przerw? Ostatnie chwile na złożenie wniosku

28.08 | Rodzice chcący otrzymywać bez przerw świadczenie w ramach programu Rodzina 500 plus powinni do końca sierpnia, czyli najbliższego piątku, złożyć do odpowiedniego urzędu gminy poprawnie wypełniony wniosek. - Kto złoży wniosek w terminie, ten otrzyma 500 plus bez przerw w wypłacie świadczeń - przypomina Paweł Blajer, prowadzący program "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Robot-artysta z Wielkiej Brytanii

11.02 | Inżynierowie z Wielkiej Brytanii pracują nad robotem artystą. Ai-da, niczym wytrawny rysownik, będzie na żywo szkicował twarze pozujących mu osób. Naukowcy z Engineered Arts chcą też, by Ai-da wchodził z publicznością w interakcje. Pierwszy występ robota rysownika odbędzie się w maju na Uniwersytecie w Oksfordzie.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.