Wideo dnia TVN24 BiŚ

50 plus na siłowni. "Kluby oferują coraz więcej przestrzeni" Odtwórz: 50 plus na siłowni. "Kluby oferują coraz więcej przestrzeni"
Źródło: TVN24 BiS

50 plus na siłowni. "Kluby oferują coraz więcej przestrzeni"

29.11 | - Na siłowni jest coraz więcej osób 50 plus. Kluby oferują coraz więcej przestrzeni dla takich osób - mówi w rozmowie z TVN24 BiS Magdalena Szulc trenerka fitness, blogerka. Małgorzata Kulczycka zwraca uwagę, że zdarzyło się, że kobiety w tym wieku dawały sobie lepiej radę na zajęciach fitness niż dwudziestoparolatki. Jednocześnie zauważa, że "mamy bardziej świadome społeczeństwo, które także w starszym wieku dba o swoje zdrowie i stan psycho-fizyczny". - Siłownia jest takim miejscem, gdzie można ćwiczyć ciało i silną wolę - podkreśla Małgorzata Kulczycka trenerka fitness, blogerka

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Minister rodziny o kosztach programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko

19.03 | Koszt nowego programu 500 plus jest oceniany na 31 miliardów złotych w 2019 roku i ponad 41 miliardów w pełnym roku budżetowym - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.