3...2...1...

3...2...1... Trzy informacje gospodarcze dnia według Roberta Stanilewicza Odtwórz: 3...2...1... Trzy informacje gospodarcze dnia według Roberta Stanilewicza

3...2...1... Trzy informacje gospodarcze dnia według Roberta Stanilewicza

3.03 | Robert Stanilewicz w "3...2...1..." przekazuje informacje dnia, które mogą być istotne dla naszych portfeli oraz gospodarki. Dzisiaj mowa o pomyśle ministerstwa pracy, który ma ułatwić funkcjonowanie związków zawodowych, zaskakująco wysokiej sprzedaży nowych samochodów w lutym, a także o przygotowanych poprawkach do ustawy o wycince.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Włamał się do domu i zasnął w łazience

Do niecodziennego włamania doszło w piątek niedaleko Cleveland w hrabstwie Ashland. Sprawcą była koza. Rogaty intruz uderzył kilka razy w szklane drzwi w jednym z domów, zbił je i wszedł do środka. Kiedy 18-letni Logan Keathely wrócił do domu ze szkoły, najpierw zobaczył na podjeździe niespokojnego owczarka niemieckiego. Wszedł do domu przez stłuczone drzwi i znalazł w łazience śpiącego rogatego intruza.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.