3...2...1...

25.01.2017 | Nowe zasady i nowe opłaty. Kiedy można ściąć drzewo na działce? Odtwórz: 25.01.2017 | Nowe zasady i nowe opłaty. Kiedy można ściąć drzewo na działce?
Źródło: Fakty TVN

25.01.2017 | Nowe zasady i nowe opłaty. Kiedy można ściąć drzewo na działce?

Rozdzwoniły się telefony w gminach, piły pójdą w ruch na wiosnę. Od niespełna miesiąca obowiązuje nowe prawo dotyczące wycinania drzew, także tych pięknych i starych. Jak kilkusetletni dąb w Warszawie. Za nielegalną wycinkę grożą wysokie kary. Warto wiedzieć, za co dokładnie.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS

Wielkie ćwiczenia antyterrorystyczne w Niemczech. "To element walki"

Ponad 700 osób wzięło udział w ćwiczeniach na stacji kolejowej w Frankfurcie, imitujących atak terrorystyczny. Trening opracowano tak, aby jak najlepiej oddać chaos panujący w trakcie ataku. Materiał "Faktów z Zagranicy" TVN24 BiS.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy