Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

19.01 | Czy banki powinny zapłacić za namawianie do brania kredytów we frankach? Odtwórz: 19.01 | Czy banki powinny zapłacić za namawianie do brania kredytów we frankach?
Źródło: Fakty TVN

19.01 | Czy banki powinny zapłacić za namawianie do brania kredytów we frankach?

Klienci już płaczą i płacą. Pytanie, czy za szaleństwo kursu franka zapłacą też banki. We wtorek Komitet Stabilności Finansowej – czyli szef NBP i ludzie odpowiedzialni za system bankowy – spotyka się z szefami banków komercyjnych. Będą debatować, co można w tej sprawie zrobić. Coraz wyraźniej słychać głosy, że banki udzielały kredytów we frankach namawiając klientów bez opamiętania, z użyciem potężnej machiny reklamowej. I że dziś za tamten pęd po zyski też powinny zapłacić.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.