Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

16 lat od ataku na World Trade Center. Opowieści świadka wydarzeń Odtwórz: 16 lat od ataku na World Trade Center. Opowieści świadka wydarzeń
Źródło: TVN24 BiS

16 lat od ataku na World Trade Center. Opowieści świadka wydarzeń

12.09 | Mija 16 lat od ataku na World Trade Center w Nowym Jorku. Jednak ci, którzy przeżyli dramatyczne wydarzenia, nie zapominają o tragicznych doświadczeniach. - Wszystko odżywa, jakby to było wczoraj. Mogę opisać co do minuty, co do sekundy, jak to wszystko wyglądało - mówi Marcin Tuliński, świadek ataku na nowojorskie wieże. Jak opowiada, po uderzeniu w pierwszy z budynków na ulicach zapanował chaos, "nie było wiadomo, co się stanie, co się stało". - Nie wiedziałem, że to atak terrorystyczny, myślałem, że to wypadek, wybuch gazu - mówi w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.