12 listopada wolny od pracy

Ptaszyński o 12 listopada: jest straszne zamieszanie Odtwórz: Ptaszyński o 12 listopada: jest straszne zamieszanie
Źródło: TVN24 BiS

Ptaszyński o 12 listopada: jest straszne zamieszanie

07.11 | - W ciągu ostatnich kilkudziesięciu minut dzwoniło do mnie dwóch prezesów sieci handlowych pytając mnie, jak należy tę ustawę interpretować, bo oni nie wiedzą, czy sklepy mają otwierać, czy nie otwierać, czy to będzie legalne, czy karane - wskazał w programie "Bilans" w TVN24 BiS Maciej Ptaszyński, dyrektor generalny Polskiej Izby Handlu. Jednocześnie podkreślając, że "jest straszne zamieszanie". - Grafiki w sklepach powinny być dostarczone pracownikom 23 października, mamy dzisiaj 7 listopada. Zostało nam tak naprawdę 16 godzin roboczych - nie wliczając weekendu - do wejścia w życie tej ustawy - zwracał uwagę Ptaszyński.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Ludzie w domach, zwierzęta na ulicach. W walijskim mieście pojawiły się dzikie kozy

Opustoszałe z powodu koronawirusa ulice jednego z miast w północnej Walii przyciągnęły dzikie kozy. Zwierzęta zeszły z sąsiednich wzgórz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.