12 listopada wolny od pracy

12 listopada będzie dniem wolnym? Odtwórz: 12 listopada będzie dniem wolnym?

12 listopada będzie dniem wolnym?

Łukasz Kozłowski z Federacji Przedsiębiorców podczas programu "Biznes dla Ludzi" na antenie TVN24BiS przypomniał, że w 2017 roku Sejm przyjął ustawę o obchodach narodowego święta niepodległości. - Gdyby wtedy pojawił się pomysł, żeby uwzględnić przepisy, które ustanowią także 12 listopada 2018 roku dniem wolnym od pracy, zważywszy na to, że 11 listopada wypada w niedziele, to zrozumiałbym taką propozycję - powiedział. Kozłowski zaznaczył jednak, że "rzucanie takich propozycji w październiku rodzi pytania, czy to jest poważna propozycja". - Pracodawcy zaplanowali sobie już w pewien sposób organizację pracy - zaznaczył.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty po południu

Ludzie w domach, zwierzęta na ulicach. W walijskim mieście pojawiły się dzikie kozy

Opustoszałe z powodu koronawirusa ulice jednego z miast w północnej Walii przyciągnęły dzikie kozy. Zwierzęta zeszły z sąsiednich wzgórz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.