Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

08.08.2015 | Apel o oszczędzanie energii i wody – upały zagrażają elektrowniom? Odtwórz: 08.08.2015 | Apel o oszczędzanie energii i wody – upały zagrażają elektrowniom?
Źródło: Fakty TVN

08.08.2015 | Apel o oszczędzanie energii i wody – upały zagrażają elektrowniom?

Susza i dramatycznie niski poziom rzek to efekt rekordowych upałów i coraz poważniejszy problem dla elektrowni. Mamy ostrzeżenie przed ograniczeniem dostaw, a nawet czasowym wyłączeniem prądu. Polskie Sieci Elektroenergetyczne apelują o ograniczenie użycia pralek, zmywarek i klimatyzatorów w ciągu dnia – właśnie wtedy zużycie prądu jest teraz największe.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.