• rozwiń
  • WIG20 2183.25 +0.85%
  • WIG30 2470.27 +0.77%
  • WIG 57418.58 +0.69%
  • sWIG80 11429.60 -0.17%
  • mWIG40 3647.38 +0.29%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

"Debata Faktów – Polska młodych" przesunięta. Emisja w niedzielę po "Faktach"

"Debata Faktów – Polska młodych" przesunięta. Emisja w niedzielę po "Faktach"
Foto: Shutterstock Foto: "Debata Faktów" w niedzielę w TVN24 po "Faktach"

Młodzi Polacy wybierają życie poza ojczyzną. Wielu z nich nie chce wracać. Dlaczego i jak to zmienić? Odpowiedzi na te pytania postara się znaleźć Grzegorz Kajdanowicz wraz ze swoimi gośćmi w czasie kolejnej "Debaty Faktów". Emisja ze względu na serię zamachów odbędzie się - nie jak pierwotnie planowano w piątek - lecz w niedzielę, 28 czerwca - po "Faktach".

Ledwie kilkanaście procent Polaków, którzy opuścili nasz kraj w ostatnich latach, deklaruje chęć powrotu. Miliony z nich wybierają życie poza krajem, choć nigdy nie jest to proste, ale wybierają pewniejszą pracę, stabilniejszą sytuację ekonomiczną – po prostu dostatniejsze życie.

Od momentu wejścia do UE polska gospodarka urosła o niemal 100 proc., średnia pensja wzrosła prawie dwukrotnie, a liczba bezrobotnych spadła o ponad milion. Po drodze suchą stopą przeszliśmy przez kryzys gospodarczy. Raj na ziemi? Tylko w teorii. W praktyce owoce tych zmian nie trafiły do wszystkich. Młodzi ludzi w naszym kraju borykają się z całą gamą problemów, które odbierają im szanse na życiową stabilizację i rodzą w nich bunt. Pokazali go choćby w ostatnich wyborach.

O tych i innych wątkach tego złożonego problemu w niedzielę w TVN24 po "Faktach".

>> Zobacz więcej na stronach TVN24 <<

 


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane