• rozwiń

ZUS dba o zdrowie swoich pracowników

ZUS dba o zdrowie swoich pracowników
Foto: sxc.hu Foto: Na pracowników ZUS czekają sale gimnastyczne, szkoła tańca i basen.

W ramach funduszu socjalnego, ZUS zafundował pracownikom: gimnastykę relaksacyjną, kryty basen, naukę tańca. Będzie to kosztować prawie 90 tys. zł - dowiedział się tvn24.pl.

Z informacji umieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wynika, że z karnetów będą mogli korzystać pracownicy i uprawnieni członkowie ich rodzin.

Chodzi o trzy placówki: oddział ZUS w Nowym Sączu i dwa inspektoraty - w Gorlicach i Tarnowie.

Jak dowiedział się tvn24.pl, w wyniku tzw. postępowania z wolnej ręki zostały wybrane cztery firmy. Pracownicy ZUS postawili na Studio Ruchu i Urody Fantastic, Fitness Studio, MADO oraz FHU KDJ.

Jak będą się relaksować pracownicy ZUS?

W ramach miesięcznego karnetu za 100 zł, Studio Ruchu i Urody Fantastic w Tarnowie oferuję m.in. gimnastykę i naukę tańca.

Z kolei w Nowym Sączu pracownicy ZUS będą mogli korzystać z pływalni. Umowa na kupno basenowych karnetów już została zawarta.

- Według prawa, pracownicy ZUS i ich rodziny, jak wszyscy inni pracownicy w placówkach państwowych zatrudniających powyżej 20 osób mają prawo do świadczeń socjalnych - tłumaczy rzecznik nowosądeckiego zakładu Dariusz Kowalczyk. - Taka jest praktyka w całej Polsce - tłumaczy.

Jak informuje rzecznik, w oddziale w Nowym Sączu pracuje ok. 800 osób - większość z nich ma prawo do karnetów.

SDiA, eq/ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane