• rozwiń
  • WIG20 2286.46 -0.60%
  • WIG30 2629.28 -0.57%
  • WIG 59092.01 -0.48%
  • sWIG80 11610.11 +0.08%
  • mWIG40 4032.87 -0.30%

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-14 17:15

Dostosuj

Zrobić biznes na biznesowym piśmie

Zrobić biznes na biznesowym piśmie
Foto: TVN24.pl Foto: Tytuł nowego pisma pozostaje tajemnicą

Trzeci już na rynku magazyn o tematyce gospodarczej ma pojawić się jesienią. Jego wydawcą ma być firma powiązana z wydawnictwem Migut Media.

Według "Pulsu Biznesu" nowy magazyn gospodarczy do kiosków trafi prawdopodobnie w listopadzie. Wcześniej, bo we wrześniu, ruszy poświęcony przedsiębiorcom portal. Projekt, obejmujący oba przedsięwzięcia, firmować ma spółka, która formalnie zacznie działać we wrześniu. Jej udziałowcami są Wiesław Migut, prezes Migut Media i Piotr Cegłowski, do niedawna dyrektor wydawniczy "Manager Magazine".

Planowany nakład miesięcznika, którego nazwa utrzymywana jest w tajemnicy, to 50 tysięcy egzemplarzy. Wydawca ocenia możliwości jego sprzedaży na 30- 35 tys. Koszt całego przedsięwzięcia Migut szacuje na kilka milionów złotych.

W redakcji znajdzie zatrudnienie 20 osób. Wśród nich osoby, które odeszły z "Manager Magazine". Według twórców, nowy tytuł nie celuje bezpośrednio w liderów rynku miesięczników gospodarczych " Manager Magazine" i "Forebs". - Nie chcemy ścierać się z niemieckimi wydawcami. Znaleźliśmy niszę. Oferta pism biznesowych w Polsce jest dość uboga i miejsce na nowy tytuł - mówi Wiesław Migut.

Wydawca twierdzi, że jego projekt jest zupełnie oryginalny i nie chodzi mu o reanimację pisma "Businessman Magazine", kóre zniknęło z polskiego rynku - choć przyznaje, że i taka koncepcję rozważał.


TR

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane