• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Znikają reklamy z Zientarskim

Znikają reklamy z Zientarskim
Foto: TVN24 Foto: Maciej Zientarski wziął udział w reklamie PZU

Kampania reklamowa PZU z udziałem Macieja Zientarskiego nie została przerwana w związku z wypadkiem, w którym uczestniczył, ale reklamy i tak znikają, bo jak tłumaczy p.o. rzecznika prasowego PZU Michał Witkowski, 28 lutego był i tak ostatnim dniem kampanii telewizyjnej.

Do wypadku Macieja Zientarskiego doszło wieczorem w środę. Witkowski poinformował, że PZU nie zwracało się do kogokolwiek, aby zaprzestał emisji reklamy. - Być może była taka sytuacja, że ktoś dzwonił i pytał, pragnę jednak podkreślić, że kampania kończyła się 28 lutego - dodał. TVN24 w czwartek sama podjęła decyzję o nieemitowaniu reklam.

Dzień później miała zakończyć się kampania billboardowa. Powołując się na specyfikę nośnika reklamowego, p.o. rzecznika spółki przyznał, że część plakatów może jednak zniknąć z ulic w już czwartek. - Różne billboardy rezerwowane są na różny czas. W niektórych miejscach reklama będzie zdjęta jutro, tam gdzie umowa kończyła się dzisiaj, wieszane są reklamy innych podmiotów - tłumaczył Witkowski.

PZU reklamowało OC
W reklamie telewizyjnej Maciej Zientarski rozmawia ze swoim ojcem o samochodowych testach bezpieczeństwa. Włodzimierz Zientarski twierdzi, że żadne testy, nawet te najnowsze, nie zmierzą wszystkich czynników. - Żaden test w studio nie powie, jakie emocje towarzyszą stłuczce - mówi. Tłumaczy jednak synowi, że łatwo je przewidzieć. Wszystko zależy od OC - twierdzi.

Ubezpieczyciel, w którego reklamie zagrali Zientarscy na swojej stronie internetowej zamieścił "najgłębsze wyrazy ubolewania i troski osobom dotkniętym tragedią" i zadeklarował gotowość udzielenia niezbędnego wsparcia.

prm//tr

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane