• rozwiń
  • WIG20 2335.86 -0.28%
  • WIG30 2669.69 -0.35%
  • WIG 60750.64 -0.29%
  • sWIG80 11965.06 +0.04%
  • mWIG40 4031.58 -0.49%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Znakomite wyniki oglądalności TVN24 Biznes i Świat

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

TVN24 Biznes i Świat, drugi kanał informacyjny TVN, w niespełna miesiąc od uruchomienia osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. Badania potwierdzają dynamiczny wzrost liczby widzów zarówno w pasmach poświęconych sprawom międzynarodowym, jak i biznesowym.

Według wstępnych danych przygotowanych dla TVN przez Nielsen Audience Measurement w kulminacyjnym momencie relacji z Kijowa 22 stycznia 2014 roku liczba widzów w grupie ogólnej 4+ wyniosła 200 tys., a w ciągu całej doby stacja zgromadziła łącznie 1,34 mln widzów. Z kolei 24 stycznia w grupie komercyjnej widzów w wieku 16-49 lat TVN24 Biznes i Świat był drugim, zaraz po TVN24, najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w Polsce.

To dopiero początek

- Przed nami jeszcze długa droga, aby utrwalić zdobytą już pozycję. Mamy świadomość, że wiele rzeczy trzeba ulepszyć i pracujemy nad zmianami, które pozwolą poczuć polskim widzom, że śledzą w czasie rzeczywistym wydarzenia na całym świecie. Jednak już te pierwsze dane potwierdzają nasze spostrzeżenia o rosnącym zainteresowaniu Polaków sprawami międzynarodowymi i upewniają nas, że TVN24 Biznes i Świat jest ciekawym uzupełnieniem oferty programowej TVN24 - mówi Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych oraz redaktor naczelny TVN24 i TVN24 Biznes i Świat.

Już te pierwsze dane potwierdzają nasze spostrzeżenia o rosnącym zainteresowaniu Polaków sprawami międzynarodowymi i upewniają nas, że TVN24 Biznes i Świat jest ciekawym uzupełnieniem oferty programowej TVN24

Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych oraz redaktor naczelny TVN24 i TVN24 Biznes i Świat

Sebastian Podkościelny, zastępca redaktora naczelnego stacji, odpowiedzialny za program TVN24 Biznes i Świat, powiedział: - Kanał TVN24 Biznes i Świat będzie konsekwentnie realizował plan, który zakłada, że rozumienie sytuacji biznesu w Polsce, nie jest możliwe bez poznania szerszego kontekstu międzynarodowego.

Nowy kanał od stycznia

TVN24 Biznes i Świat to drugi kanał informacyjny grupy TVN. Widzowie znajdują w nim wiadomości o tematyce gospodarczej i międzynarodowej. TVN24 Biznes i Świat to najświeższe i najważniejsze informacje o tym, co dzieje się na krajowych i zagranicznych rynkach. Ukazuje to, jak świat polityki przenika się z gospodarką.

Gdzie oglądać?

TVN24 Biznes i Świat mogą oglądać abonenci platform satelitarnych NC+, Cyfrowego Polsatu i Oragne, telewizji kablowej UPC, VECTRA, MULTIMEDIA, TOYA, INEA oraz platform IPTV ORAGNE i NETIA. Program można zobaczyć także u ponad 200 lokalnych operatorów telewizji kablowej i IPTV w całej Polsce.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane