• rozwiń

Złote zachcianki

Złote zachcianki
Foto: Precious Skin Foto: Złoto bije rekordy cen - damy pożądają złota...

Zachcianki dam za nic mają rynki, kursy i w ogóle sytuację gospodarczą. W czasach, gdy złoty kruszec bije historyczne rekordy cenowe w Dubaju przebojem stały się tymczasowe tatuaże, wykonywane właśnie z 24-karatowego złota. Reklamowane są jako idealna ozdoba ciała z okazji ślubu lub innych specjalnych wydarzeń.

W Dubaju, jednym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który nazwany jest stolicą złota, ozdobić się złotymi bądź platynowymi tatuażami firmy Precious Skin można w luksusowym hotelu w kształcie żagla - Burdż Al-Arab.


- To rewolucja w przemyśle zdobienia ciała; po raz pierwszy możemy kłaść 24-karatowe złoto lub platynę na skórę - zachwala Arnaud Flambeau, dyrektor Flambeau Luxury Trading i Precious Skin.

Złoty tatuaż jest pomysłem japońskim, ale Flambeau uznał, że powinien przyjąć się w krajach Zatoki Perskiej, gdzie wiele kobiet stosuje malowanie skóry w ozdobne wzory henną na ślub i inne okazje. I nie pomylił się.

Złote i platynowe tatuaże trzymają się na skórze do tygodnia. Cena najprostszych wydaje się dość przystępna - zaczyna się od 50 dolarów. Ale bardziej wyrafinowane i większe mogą kosztować nawet 5,5 tysiąca dolarów.

Precious Skin zapowiada powstanie w nadchodzącym roku 25 nowych punktów. _ Jeszcze w tym roku będziemy mieć swoje placówki w Arabii Saudyjskiej, Katarze i Bahrajnie - zapowiada Flambeau.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane