• rozwiń
  • WIG20 2154.80 +0.29%
  • WIG30 2439.89 +0.34%
  • WIG 56781.82 +0.24%
  • sWIG80 11451.18 -0.23%
  • mWIG40 3620.92 +0.21%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Temat: Leo Messi

Zamiast grać w piłkę reklamuje hulajnogę

"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" Odtwórz: "Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać"
"Rosjanie nie wyjdą na ulice. Putin nie ma się czego obawiać" "Źródło: TVN24 BiS"

Lionel Messi, argentyński piłkarz FC Barcelony będzie reklamował "kosmiczną hulajnogę". Produkt skierowany jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, a reklamy pojawią się niebawem w telewizji w czasie mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Światowej klasy piłkarz podpisał trzyletni kontrakt z holenderską firmą Easy2.Company BV. W ramach umowy Lionel Messi nie będzie grał w piłkę, ale pomoże promować hulajnogę pod marką "Messi".

Przykład dla dzieci

Według Josta Bloma, dyrektora holenderskiej firmy poszukiwanie odpowiedniej gwiazdy, która będzie odpowiednio reklamować hulajnogę nie było łatwe. Wszystko przez to, że taka osoba powinna łączyć w sobie trzy cechy: energiczny sposób przemieszczania się, sportowy tryb życia i zabawę na świeżym powietrzu.

- Messi jest uwielbiany na całym świecie. Jest sympatyczny, wysportowany, a dla wielu dzieci jest przykładem na to, co można osiągnąć w życiu, gdy tylko wierzymy w siebie - mówi Blom.

Zamiast roweru

Kosmiczna Hulajnoga zdobyła już popularność na całym świecie i coraz częściej zastępuje rower. Według producenta uwielbiają ją przede wszystkim dzieci i młodzież. Pojazd jest napędzany przez jeżdżącą nim osobę, która wykonuje nogami ruchy w górę i w dół na metalicznej desce. Napęd jest przesyłany łańcuchem do tylnego koła.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane