• rozwiń
  • WIG20 2233.87 +0.35%
  • WIG30 2531.47 +0.32%
  • WIG 58751.67 +0.22%
  • sWIG80 11571.42 -0.14%
  • mWIG40 3746.86 -0.06%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15 17:15

Dostosuj

Zakaz seksu w Airbusie 380

Zakaz seksu w Airbusie 380
Foto: PAP/EPA Foto: Na pokładzie Airbusa 380 zabrania się nie tylko palenia

Singapore Airlines, pod których banderą jako pierwszy lata najnowszy i największy samolot pasażerski świata - Airbus 380 wprowadziły zakaz uprawiania seksu w dwuosobowych, luksusowych kabinach - pisze "Gazeta Wyborcza".

- Zasady w kabinach z łóżkiem są takie same jak w innych częściach pokładu. Będziemy prosić pasażerów, aby przystosowali się do obowiązujących standardów i nie robili niczego, co mogłoby urazić innych pasażerów lub załogę - tłumaczy agencji Stephen Forshaw, rzecznik linii. Jeśli mimo zakazu w kabinach będzie uprawiany seks - interweniować ma obsługa. W jaki sposób stewardesy rozdzielą pary - nie sprecyzowano.

Problemu pewnie by nie było, gdyby kabiny były dźwiękoszczelne. Sęk w tym, że luksusowo wykończone pomieszczenia nie mają własnego sufitu, a jedynie wysokie ścianki działowe.
- Sprzedają podwójne łóżko, gwarantują prywatność i szampana bez ograniczeń, ale mówią, że nie możesz robić tego, co w takiej sytuacji wydaje się naturalne - żalił się gazecie "The Times" Tony Elwood, który wraz z żoną był pierwszym pasażerem korzystającym z podwójnego łóżka w premierowym locie Airbusa A380.

Maciej Wiśniewski z portalu Mojeprzeloty.pl jest przekonany, że zakaz nie będzie przestrzegany: - Ludzie, którzy rezerwują bilet na podwójne łóżko w samolocie, chociaż przez chwilę myślą o tym, aby wielogodzinną podróż kilkanaście kilometrów nad ziemią spędzić namiętnie z ukochaną osobą. A rzeczy zakazane kuszą silniej.

Przelot dla dwóch osób na trasie Singapur - Sydney w luksusowej kabinie kosztuje ponad 37 tys. zł (lot w obydwie strony).

mkg

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane