• rozwiń

Z Amazon do paczkomatu

Z Amazon do paczkomatu
Foto: TVN24.pl Foto: Amerykański sklep internetowt chce przyspieszyć dostawy przesyłek do Polski

Amazon.com chce rozwinąć w Polsce system dostarczania przesyłek. Trwają rozmowy z Integer.pl na temat wykorzystania do tego paczkomatów. Prezes Integer.pl Rafał Brzoska zapowiada w TVN CNBC Biznes, że efekty rozmów będą znane przed końcem roku.

- Amazon.com zwrócił się z propozycją rozpoczęcia rozmów na temat sposobu dostarczania przesyłek do Polski z użyciem infrastruktury in-post. Oczywiście ważnym elementem składowym tej infrastruktury są nasze paczkomaty, więc myślę, iż najpóźniej do końca bieżącego roku będziemy w stanie poinformować o tym, że taka współpraca została nawiązana - powiedział Brzoska.

Do paczkomatu także z Allegro

Dodał także, że na przełomie sierpnia i września wszyscy sprzedawcy Allegro.pl będą mogli korzystać z możliwości wysyłki towaru za pomocą paczkomatów. W tej chwili z takiego rozwiązania korzysta ponad 2,5 tysiąca sprzedawców.

- Od listopada zeszłego roku co miesiąc przyłączamy do sieci kilkaset sklepów. W tej chwili 2,5 tysiąca sprzedawców ma opcję wysyłki do paczkomatu. Ten proces zdynamizuje się do końca sierpnia. Miedzy innymi również wtedy, na przełomie sierpnia i września wszyscy sprzedawcy Allegro będą mogli korzystać z tej opcji wysyłki - dodał.

ram/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane