• rozwiń

Yahoo! Na Polskę!

Yahoo! 
Na Polskę!
Foto: TVN24 Foto: Yahoo! przygotowuje się do wejścia do Polski

Sieciowy gigant Yahoo! potwierdza wejście na polski rynek - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Szef marketingu spółki zapowiedział, że jego firma zamierza zaoferować na naszym rynku swoje produkty i usługi.

Yahoo! zamierza udostępnić serwis Flickr, służący do publikacji w sieci własnych zdjęć. Ma to być nowość na polskim rynku. W opinii ekspertów, serwisy obecnie dostępne to bardziej portale towarzyskie niż narzędzia do udostępniania zdjęć. Według informacji "Rzeczpospolitej" Yahoo! może otworzyć w Polsce również portal, który miałby konkurować z mającą 14 milionów użytkowników Naszą-Klasą. Zdaniem gazety, miałyby o tym świadczyć informacje o poszukiwaniu przez amerykańskiego giganta pracowników do prowadzenia takiego portalu.

Polska to trudny rynek dla sieciowych gigantów

Jak ocenia "Rzeczpospolita" ich debiuty w naszym kraju do tej pory kończyły się porażkami. Działający u nas od 2005 roku serwis aukcyjny eBay nie zagroził pozycji Allegro. Z kolei uruchomiony w grudniu serwis AOL, który miał być konkurencją dla największych portali informacyjnych, nie mieści się nawet w pierwszym tysiącu zestawienia najpopularniejszych witryn w Polsce.

mpj/tr

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane