• rozwiń
  • WIG20 2154.80 +0.29%
  • WIG30 2439.89 +0.34%
  • WIG 56781.82 +0.24%
  • sWIG80 11451.18 -0.23%
  • mWIG40 3620.92 +0.21%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Wystartował TVN24 Biznes i Świat!

Tak powstaje TVN24 Biznes i Świat Odtwórz: Tak powstaje TVN24 Biznes i Świat
Tak powstaje TVN24 Biznes i Świat "Źródło: TVN24 Biznes i Świat"

Równo z początkiem 2014 roku wystartował TVN24 Biznes i Świat - drugi kanał informacyjny Grupy TVN. Można go odbierać w miejscu poprzedniego kanału biznesowego TVN.

TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej. Będzie dostarczał widzom najświeższych i najważniejszych informacji o tym, co dzieje się na krajowych i zagranicznych rynkach. Ukaże też, jak międzynarodowe wydarzenia polityczne wpływają na sytuację w naszym kraju.

Reportaże, komentarze i analizy

Pokażemy jak mocno gospodarka związana jest z tym, co dzieje się na świecie. Jest takie giełdowe powiedzenie, że jak inwestorzy w Stanach Zjednoczonych mają katar, to kicha cała Europa. W związku z tym będziemy pokazywali, kto i gdzie na świecie ma katar i na co warto zwrócić uwagę

Dziennikarz TVN24 Biznes i Świat, Rafał Wojda

- Pokażemy jak mocno gospodarka związana jest z tym, co dzieje się na świecie - zapowiada szef redakcji biznesowej nowej stacji Rafał Wojda.

- Jest takie giełdowe powiedzenie, że jak inwestorzy w Stanach Zjednoczonych mają katar, to kicha cała Europa. W związku z tym będziemy pokazywali, kto i gdzie na świecie ma katar i na co warto zwrócić uwagę - dodaje.

Specjalnie przygotowane programy podpowiedzą widzom, jak dobrze zarabiać i inwestować pieniądze, oraz jak je mądrze wydawać. Przedstawią również zmiany w prawie, o których każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć.

Nie zabraknie przy tym szczegółowych analiz giełdowych oraz komentarzy ekspertów.

 

 

Do obecnego grona dziennikarzy biznesowych TVN24 dołączyli znani komentatorzy zajmujący się tematyką międzynarodową: Ewa Ewart, Bartosz Węglarczyk, Jacek Pałasiński i Maciej Wierzyński.

 

Nowe studio

W skład kierownictwa TVN24 Biznes i Świat wchodzą ludzie od lat związani z TVN24: Rafał Wojda (redakcja Biznes) i Jacek Stawiski (redakcja Świat). Redaktorem naczelnym nowej stacji jest Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, a jego zastępcą Sebastian Podkościelny.

Specjalnie na potrzeby nowej stacji, całkowicie przebudowano i unowocześniono studio zamkniętego kanału biznesowego TVN.

Równolegle z kanałem ruszył portal tvn24bis.pl. Wiadomości z kanału TVN24 BiŚ są także dostępne na Twitterze oraz Facebooku.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane