• rozwiń

Wyślij SMS z prałatem Jankowskim

Wyślij SMS z prałatem Jankowskim
Foto: TVN24 Foto: Na razie telefony tylko dla wybranych

Ksiądz prałat Henryk Jankowski znów chce sprawdzić się w biznesie. Po wodzie mineralnej i winie przyszła przyszła pora na telefonię komórkową. Prałat Mobile ma ruszyć w wakacje - pisze "Rzezczpospolita".

Prałat Mobile, jak roboczo nazywa się projekt, zaoferuje m.in. wysyłanie cytatów z Pisma Świętego. - Będzie też można zamawiać loga, dzwonki i tapety związane nie tylko z prałatem, ale też o charakterze patriotycznym - zapowiada Mariusz Olchowik, prezes Instytutu ks. Jankowskiego.

Według założeń instytutu, liczba abonentów sieci ma wynieść kilka tysięcy osób. Z Prałat Mobile mają początkowo korzystać głownie pracownicy i współpracownicy instytutu. W sumie ok. 3 tys. osób. Nowa sieć będzie działać wyłącznie na kartach prepaidowych.

Z zestawami startowymi będzie można kupić specjalne telefony komórkowe z wizerunkiem ks. Jankowskiego albo logo instytutu. - Pierwszy aparat ze złotym numerem w sieci otrzyma ksiądz prałat - mówi Olchowik.

mtom//gak

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane