• rozwiń

Wszyscy abonenci na jednym krążku

Wszyscy abonenci na jednym krążku
Foto: sxc.hu Foto: Papierowa książka telefoniczna powoli odchodzi do lamusa...

Dane klientów Telekomunikacji Polskiej oraz 60 innych polskich operatorów telefonicznych, w tym komórkowych, zawiera Każdy ogólnokrajowy spis abonentów. Spis jest dostępny od piątku.

Spis na płycie DVD, zawierający dane abonentów z całej Polski, od piątku jest dostępny bezpłatnie we wszystkich salonach sprzedaży TP.

W ogólnokrajowym spisie abonentów znalazły się dane teleadresowe wyłącznie tych osób, które wcześniej wyraziły pisemną zgodę na ich publikację. Poza ogólnopolskim DVD, w 2008 roku TP wyda również 34 książki drukowane, zawierających dane abonentów z obszarów poszczególnych stref numeracyjnych oraz 12 edycji na płytach CD - poinformowała TP.

Spis może być także dostarczony pod wskazany adres, po uprzednim wypełnieniu formularza zamówienia pobranego ze strony internetowej TP. Opłata za przesyłkę wyniesie 21,47 zł.

Osoby korzystające z usług innych operatorów telekomunikacyjnych, którzy podpisali umowy z TP lub w stosunku do których prezes UKE wydał odpowiednią decyzję, mogą zamawiać ogólnokrajowy spis abonentów bezpośrednio u tych operatorów lub odebrać w salonie sprzedaży TP - czytamy w komunikacie.

Ogólnokrajowy spis abonentów wydawany jest przez TP na podstawie decyzji prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z lipca 2006 roku, która wyznaczyła TP do świadczenia tzw. usługi powszechnej.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane