• rozwiń
  • WIG20 2200.07 -0.80%
  • WIG30 2499.96 -0.80%
  • WIG 58048.95 -0.81%
  • sWIG80 11578.49 -0.15%
  • mWIG40 3784.17 -0.96%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 12:11

Dostosuj

Wódka z Polski najlepsza na świecie

Wódka z Polski najlepsza na świecie
Foto: TVN24 Foto: Jak pić, to Czystą Żołądkową

Najlepszym mocnym alkoholem na świecie jest Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka - uznało jury Vodka Masters 2009 - prestiżowego konkursu alkoholi. - To już kolejny sukces naszego produktu podkreślał w rozmowie z portalem spożywczym Wojciech Bortkiewicz, dyrektor marketingu Stock Polska, producenta nagrodzonego alkoholu.

Vodka Masters, prestiżowy konkurs alkoholi mocnych organizowany jest co roku przez Spirits Business Magazine. Tym razem jurorzy, którzy w Londynie oceniali smak wysokoprocentowych alkoholi przyznali wódce rodem z Polski złoto za "niekwestionowany, czysty smak oraz znakomity sukces rynkowy".

Sukces goni sukces

- To już kolejne bardzo prestiżowe wyróżnienie, które znajdzie się na półce obok butelki z Czystą de Luxe Żołądkową Gorzką. Kiedy dwa lata temu wprowadzaliśmy ten produkt na rynek spodziewaliśmy się, że konsumenci i klienci docenią wszystkie walory dobrej wódki czystej. Tak się stało. Dzisiaj Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka to najpopularniejsza czysta wódka w Polsce. A złoty medal zdobyty w Vodka Masters 2009, to kolejne potwierdzenie najwyższej jakości tego produktu i doskonałej receptury - powiedział w rozmowie z portalem spożywczym Wojciech Bortkiewicz, dyrektor marketingu Stock Polska.

Produkty Stock Polska/Polmosu Lublin są nagradzane w branży od wielu lat. Czystej de Luxe zaledwie dwa lata po wprowadzeniu na rynek udało się zdobyć 14 proc. udziału w rynku i pozycję lidera (dane AC Nielsen za lipiec 2009 - red.).

mkg ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane