• rozwiń

Willis ciągle "pije" Sobieskiego

Willis ciągle "pije" Sobieskiego
Foto: TVN24 Foto: Bruce Willis zostaje w "Sobieskim"

Bruce Willis, "twarz" wódki Sobieski, produkowanej przez francuską firmę Belvedere, przedłuża kontrakt reklamowy - informuje agencja Reutera. Honorarium aktor weźmie w naturze - ale prosimy się nie niepokoić o jego zdrowie: będą to akcje Belvedere.

Według Reutera kontrakt Willisa, znanego m.in. z filmów z cyklu "Szklana pułapka", ma być przedłużony o cztery lata. Aktor otrzyma za to 3,3 proc. udziału w Belvedere, czyli 83 tysiące akcji.

Szef Belvedere Jacques Rouvroy powiedział, że transfer akcji nastąpi w styczniu. Producent oczekuje, że sprzedaż wódki Sobieski w Stanach Zjednoczonych będzie dwukrotnie wyższa w tym roku i osiągnie 5,18 miliona litrów.

Willis od dawna z entuzjazmem wypowiadał się o kampanii reklamowej, w której bierze udział od paru miesięcy. Wcześniej podawano, że aby przyspieszyć rozwój marki sam zamierza w nią zainwestować, a także zasiąść w radzie dyrektorów Belvedere.

mkg/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane