• rozwiń
  • WIG20 2321.52 -0.12%
  • WIG30 2665.88 -0.35%
  • WIG 60372.23 -0.26%
  • sWIG80 11904.75 +0.10%
  • mWIG40 4071.71 -0.90%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: wywiad z Madeleine Albright

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: wywiad z Madeleine Albright
Foto: TVN24 Biznes i Świat Foto: Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy o zbliżających się wyborach na Ukrainie oraz o deklaracji Władimira Putina, który zapowiedział, że uszanuje wyniki głosowania. W programie "Świat" także specjalny wywiad z byłą szefową amerykańskiej dyplomacji Madeleine Albright. W "24 godzinach" przyjrzymy się branży turystycznej w Egipcie i Tajlandii. Na wątpliwości prawne odpowie Paweł Blajer.

Czy słowa prezydenta Putina o uszanowaniu wyników wyborów na Ukrainie to złagodzenie stanowiska czy kolejna próba zamaskowania intencji Rosji – o tym między innymi w programie "Świat". Gośćmi będą: były ambasador w Rosji Stanisław Ciosek oraz dyrektor Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego Jan Malicki.

W programie "Świat" także specjalny wywiad, którego TVN24 Biznes i Świat udzieliła była szefowa amerykańskiej dyplomacji Madeleine Albright. Obecnie kieruje ona zespołem amerykańskich obserwatorów na wybory prezydenckie na Ukrainie. Madeleine Albright skomentowała perspektywy dla Ukrainy a także relacje polsko-amerykańskie – zwłaszcza gospodarcze.

"24 godziny"

W programie "24 godziny" o godz. 22.00 porozmawiamy o sytuacji na Ukrainie, ale też o kłopotach branży turystycznej w Egipcie i Tajlandii, w związku z kryzysem politycznym oraz złości papieża Franciszka na współpracowników.

"Biznes dla ludzi"

W programie "Biznes dla ludzi" porozmawiamy o tym umorzonych wekslach, pracy w innej firmie podczas urlopu, zrzeczenia się dziedziczenia i tego, jak to się przekłada na dług oraz czy wystawić rachunek, czy fakturę. W TVN24 Biznes i Świat o godz. 20.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane