• rozwiń
  • WIG20 2158.94 -0.47%
  • WIG30 2459.33 -0.39%
  • WIG 57502.14 -0.29%
  • sWIG80 11763.70 +0.51%
  • mWIG40 3786.21 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-29 17:15

Dostosuj

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: wykrywacze goli na mundial i spotkanie na szczycie ws. Ukrainy

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: wykrywacze goli na mundial i spotkanie na szczycie ws. Ukrainy
Foto: PAP/EPA Foto: Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy o zbliżającym się mundialu w Brazylii, ale też przeanalizujemy pierwsze od aneksji Krymu spotkanie ministrów spraw zagranicznych Polski, Niemiec i Rosji. Problemy pomoże wyjaśnić Paweł Blajer.

"Biznes dla ludzi"

W "Biznesie dla ludzi" o 20.00 zastanowimy się, czym grozi przyjście do pracy po spożyciu alkoholu i co ma zrobić pracownik, gdy rano przed wyjściem do pracy zda sobie sprawę, że ma po prostu kaca.

Paweł Blajer wraz ekspertem finansowym sprawdzi też, jak zrobić pierwsze kroki na rynku funduszy inwestycyjnych. Zapyta, co to jest dywersyfikacja portfela inwestycyjnego i dlaczego jest to jeden z najważniejszych tematów dotyczących inwestycji. A także czego podczas inwestycji należy unikać jak ognia i według jakich kryteriów  dzielą się fundusze.

"Świat"

W programie "Świat" o godz. 21.00 porozmawiamy o pierwszym od aneksji Krymu spotkaniu ministrów spraw zagranicznych Polski, Niemiec i Rosji. Równolegle Rosja rozpoczyna ćwiczenia wojskowe w Kaliningradzie, przy granicy z Polską. Szansa na realny kompromis ws. Ukrainy czy gra dyplomatyczna? M. in. o to zapytamy Stanisława Cioska.

Z kolei z Patrycją Sasnal z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych porozmawiamy o sytuacji w Iraku. Mosul, drugie największe miasto Iraku w rękach dżihadystów z Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu. Powodem takiego obrotu spraw jest nieudolna polityka Bagdadu czy rozlewający się konfliktu w sąsiedniej Syrii?

"24 godziny"

W czwartek startuje mundial w Brazylii. W programie "24 godziny" o godz. 22.00 wytłumaczymy, jak działa system wykrywania goli. Pokażemy też Rolls Royce'a w Kambodży i zapytamy, kto w taki biednym kraju będzie kupował takie drogie samochody. Być może będą to Rosjanie, którzy właśnie zaczęli w tym kraju duże inwestycje.

Pokażemy też dramatyczne chwile pasażera windy, która pokonała 30 pięter w 15 sekund i zatrzymała się dopiero po uderzeniu w dach budynku. 30-letni Chilijczyk w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane