• rozwiń
  • WIG20 2235.52 -0.59%
  • WIG30 2531.97 -0.67%
  • WIG 58816.98 -0.55%
  • sWIG80 11572.11 -0.16%
  • mWIG40 3758.82 -0.57%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat. Rosyjskie wojska na granicy z Ukrainą

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat. Rosyjskie wojska na granicy z Ukrainą
Foto: president.gov.ua Foto: Poroszenko zwołał na wtorek posiedzenie RBNiO

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg poinformował o tym, że zauważono ruch rosyjskich wojsk w kierunku ukraińskiej granicy. Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko mówi, że Ukraina musi przygotować się na negatywny rozwój sytuacji na wschodzie. Rozwój sytuacji na wschodzie Ukrainy śledzimy na antenie TVN24 Biznes i Świat.

- Ukraina, która pozostaje zwolenniczką planu pokojowego, nadal będzie z odpowiedzialnością traktowała przestrzeganie mińskich zobowiązań. Nie oznacza to jednak, że Ukraina nie będzie gotowa do zdecydowanych działań w razie pesymistycznego, negatywnego scenariusza – powiedział Poroszenko.

- Dziś sformowano kilka nowych jednostek, które pozwolą już teraz zatrzymać możliwy atak w kierunku Mariupola, Berdianska, Charkowa, na północ od Ługańska oraz na obwód dniepropietrowski – dodał.

Rozwój sytuacji na wschodzie Ukrainy śledzimy na antenie TVN24 BiŚ.

"Epicentrum"

W programie "Epicentrum" o godz. 20.00 porozmawiamy o karze jaką otrzymał 90-letni pastor za rozdawanie żywności bezdomnym. Czy powinno się karać za pomaganie innym? Na to pytanie odpowiedzi udzielą publicysta "Krytyki Politycznej" Cezary Michalski i socjolog Robert Sobiech.

W programie także o tym, czy młodocianych przestępców należy obarczać taką samą karą jak dorosłych.

"Świat"

Rosja świętuje Dzień Jedności Narodowej na pamiątkę wypędzenia Polaków z Kremla. Czy w Rosji odradza się wrogość wobec obcych? Jak dzisiaj Rosjanie traktują Polskę i Polaków? Gośćmi programu "Świat" będą dzisiaj Andrzej Załucki, były ambasador w Moskwie i Jarosław Ćwiek-Karpowicz, analityk PISM i komentator TVN24 Biznes i Świat.

"Bilans" i "24 godziny"

Wydarzenia na rynkach finansowych podsumujemy w "Bilansie" o godz. 21:40. W programie "24 godziny" o godz. 22:00 przedstawimy najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane