• rozwiń
  • WIG20 2173.75 +0.82%
  • WIG30 2463.94 +0.89%
  • WIG 57297.12 +0.70%
  • sWIG80 11452.13 -0.32%
  • mWIG40 3670.47 +0.71%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Ukraina

Wieczór w TVN24 Biznes i Świat: Co dalej z Ukrainą?

"Ukraina to w tej chwili najważniejsze miejsce na świecie" Odtwórz: "Ukraina to w tej chwili najważniejsze miejsce na świecie"
"Ukraina to w tej chwili najważniejsze miejsce na świecie" "Źródło: tvn24"

Jak rozwinie się sytuacja na wschodzie Ukrainy? Kto zostanie szefem Komisji Europejskiej? Czy wynalazek Google zmieni rynek motoryzacji? Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w wieczornych programach TVN24 Biznes i Świat.

Na Ukrainie jest wciąż niespokojnie. Choć porwanie polskiego księdza na szczęście znalazło pozytywny finał, to MSZ nakazuje Polakom wyjazd ze wschodu Ukrainy. Natomiast prezydent Barack Obama zapowiada wsparcie dla przywracania porządku. Jak sytuacja na Ukrainie może się rozwijać? Będziemy zastanawiać się nad tym w rozmowie z Henrykiem Wujcem, szefem Forum Polsko-Ukraińskiego.

Kto szefem KE?

Unijni przywódcy spierają się o to, kto zdobędzie stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Sukces skrajnych ugrupowań nie zlikwidował tarć między czołowymi politykami Unii. Jakie będą tego skutki – o tym w rozmowie z Tomaszem Krawczykiem, politologiem z Centrum Europejskiego Natolin.

Powrót Królowej – czyli Queen zapowiada wydanie niepublikowanych nagrań z udziałem Freddiego Mercury'ego. Niedawno ukazała się także płyta z premierowymi utworami Michaela Jacksona. O modzie na powroty zmarłych gwiazd porozmawiamy z Piotrem Stelmachem, dziennikarzem muzycznym radiowej „Trójki”.

Początek programu "Świat" Bartosza Węglarczyka o godz. 21:00 w TVN24 Biznes i Świat.

24 godziny

W programie "24 godziny" sprawdzimy, czym charakteryzuje się zaprezentowany dziś przez Google samochód bez kierownicy. Ta maszyna może zrewolucjonizować nasze życie i odmienić rynek motoryzacyjny. Zobaczymy też co dzieje się z Ukraińcami, którzy musieli uciekać ze wschodu kraju. Okazuje się, że niektórzy z nich koczują w pobliżu willi obalonego prezydenta Wiktora Janukowycza. Początek programu o godz. 22:00.

Blajer pomoże

Jak uzyskać odszkodowanie po błędzie lekarza? Czy pracoholik to dobry pracownik? Jakie prawa m dłużnik? Na te pytania odpowie Paweł Blajer wraz z ekspertami w programie "Biznes dla ludzi" w TVN24 Biznes i Świat.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane