• rozwiń

Wideokonferencja z Inspekcją Pracy

Wideokonferencja z Inspekcją Pracy
Foto: sxc.hu Foto: Szukający pomocy ekspertów od prawa pracy mogą się kontaktować z PIP też przez wideokonferencję

Co roku Państwowa Inspekcja Pracy w Krakowie udziela listownie, telefonicznie, mailowo i w urzędzie ponad 100 tys. porad prawnych. A teraz szukający pomocy ekspertów od prawa pracy mogą się kontaktować z PIP też przez wideokonferencję – pisze "Dziennik Polski".

Jest to pierwszy tak innowacyjny projekt poradnictwa prawnego udzielanego przez administrację publiczną w Polsce – podkreśla inicjator akcji Wojciech Dyląg, rzecznik PIP w Krakowie.

Akcja ma wyjść naprzeciw tym, którzy nie mogą osobiście odwiedzić urzędu lub mają z tym trudności, np. osobom niepełnosprawnym, chorym lub zamieszkałym w miejscowościach znacznie oddalonych od siedzib Inspekcji.

Teraz mają one możliwość otrzymania porady bez wychodzenia z domu – mówi Dyląg. Do korzystania zachęcamy wszystkich z całej Polski – zaznacza rzecznik.

Na razie innowacyjna forma poradnictwa będzie testowana do piątku, 28 lutego w godz. 7.30–9 przez program do wideokonferencji Skype, gdzie należy znaleźć użytkownika o nazwie PORADY PIP Kraków.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane