• rozwiń
  • WIG20 2248.81 -0.29%
  • WIG30 2549.06 -0.10%
  • WIG 59141.35 -0.09%
  • sWIG80 11590.53 +0.39%
  • mWIG40 3780.28 +0.56%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Wektor Młodkowskiego

Wektor Młodkowskiego
Foto: TVN24 Foto: Roman Młodkowski - szerzyciel ekonomicznego rozsądku

Dziennikarz TVN i Dyrektor Programowy TVN CNBC Biznes Roman Młodkowski wśród laureatów Wektorów 2007 - nagród przyznawanych przez Konfederację Pracodawców Polskich. Super Wektory za ubiegły rok otrzymali Premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak.

Roman Młodkowski został wyróżniony za "dziennikarską rzetelność, wiedzę i niestrudzoną popularyzację zasad wolnego rynku oraz ekonomicznego rozsądku.

Z kolei Donald Tusk i Waldemar Pawlak zostali uhonorowani za "stworzenie wizji państwa opartego na rozwoju gospodarczym i wolności ekonomicznej". Wektora dostał też między innymi prezes warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych - Ludwik Sobolewski za stworzenie rynku New Connect dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wektor i Super Wektor to doroczne nagrody przyznawane od 2002 roku przez Konfederację Pracodawców Polskich. To prestiżowe wyróżnienie nie tylko w świecie gospodarki, ale także polityki, kultury i mediów. Tradycyjnie statuetki są wręczane podczas dorocznego Balu Pracodawców.

Wektory przyznawane są osobom, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki, wskazują kierunki mogące być wzorem dla innych lub są autorami nowatorskich rozwiązań szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego.

Super Wektory przyznawane są za osiągnięcia wybitne, których konsekwencje wykraczają daleko w przyszłość. Honorowani są nimi ci, którzy swoją ciężką pracą, twórczym myśleniem i aktywną działalnością przyczyniają się do wspólnego dobra, potrafią wznieść się ponad podziały, są otwarci na argumenty innych oraz utożsamiają się z celami całego społeczeństwa.

Konfederacja Pracodawców Polskich reprezentuje ponad sześć tys. firm, zatrudniających przeszło dwa mln pracowników.

mkg

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane