• rozwiń
  • WIG20 2183.25 +0.85%
  • WIG30 2470.27 +0.77%
  • WIG 57418.58 +0.69%
  • sWIG80 11429.60 -0.17%
  • mWIG40 3647.38 +0.29%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Weekend w TVN24 Biznes i Świat: podział stanowisk w Unii, tanie wakacje, dlaczego Suarez gryzie?

Weekend w TVN24 Biznes i Świat Odtwórz: Weekend w TVN24 Biznes i Świat
Foto: Na weekend w TVN24 Biznes i Świat zaprasza Michał Sznajder | Video: Weekend w TVN24 Biznes i Świat

W niedzielę w TVN24 Biznes i Świat porozmawiamy m.in. o dalszych losach Ukrainy i kolejnym rozdaniu stanowisk w Unii Europejskiej. Zastanowimy się, dlaczego Luis Suarez gryzie piłkarzy na boisku. Wydarzenia tygodnia podsumują komentatorzy.

W niedzielę o godz. 10.00 z dziennikarzem motoryzacyjnym TOK FM Jackiem Balkanem porozmawiamy o przepisach drogowych w Europie. Przed wakacjami Komisja Europejska kształci. Różne kraje i różne przepisy drogowe. Jak się w tym połapać? Jak szybko można pędzić na hiszpańskich autostradach? Czy rowerzysta w Szwecji potrzebuje kasku? Jakie wyposażenie bezpieczeństwa w samochodzie jest wymagane na Słowacji?

Islandia za grosze

O 11.20 gośćmi będą fotografowie Magdalena Łukasiak i Sebastian Miś. Porozmawiamy o tym, jak pojechać na Islandię za parę groszy. Turystyczne plany są możliwe do zrealizowania dzięki croudfundingowi. Jak zebrać pieniądze? Jak przekonać darczyńców? I dokąd można dojechać?

W południe z dr Januszem Siborą, historykiem i badaczem protokołu dyplomatycznego porozmawiamy o rocznicy wybuchu I Wojny Światowej.

Problemy Suareza

Z kolei o 14.35 z Marcinem Pawłowskim z portalu sport.tvn24.pl porozmawiamy o niełatwych dniach Luisa Suareza. Ostatnio gwiazdor piłki nożnej kolejny raz w karierze dał się ponieść niezdrowym emocjom i ugryzł przeciwnika.

Ukraina w pełni stowarzyszona z UE. Na szczycie w Brukseli podpisanie drugiej części umowy, dotyczącej utworzenia strefy wolnego handlu. Jak pomoże to ukraińskiej gospodarce? O 17.40 porozmawiamy z Jackiem Piechotą, prezesem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane