• rozwiń
  • WIG20 2233.87 +0.35%
  • WIG30 2531.47 +0.32%
  • WIG 58751.67 +0.22%
  • sWIG80 11571.42 -0.14%
  • mWIG40 3746.86 -0.06%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

W NBP potrzebna nowa bufetowa

W NBP potrzebna nowa bufetowa
Foto: sxc.hu Foto: Trzeba żywić urzędników i strażników...

Narodowy Bank Polski szuka kogoś, kto zajmie się żywieniem personelu w jego centrali przy ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie. Do wzięcia jest trzyletnia dzierżawa tamtejszej stołówki i bufetu, ale trzeba zapewnić też obsługę kelnerską i catering.

Przetarg jest wprawdzie ograniczony, a NBP zaprosi do niego tylko pięć podmiotów - ale o zaproszenie może ubiegać się każdy, kto spełni warunki. Termin składania wniosków upływa 17 grudnia.

Przedmiotem przetargu jest "Wykonywanie usług restauracyjnych dla Narodowego Banku Polskiego, obejmujących żywienie zbiorowe świadczone w systemie zamkniętym w obiekcie NBP w Warszawie, przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 oraz usługi cateringowe".

Jak wyjaśniono, obejmuje to prowadzenie stołówki pracowniczej i bufetu, przygotowywanie i dostarczanie cateringu na szkoleniach i konferencjach (przerwy kawowe, zimne i ciepłe posiłki) w obiektach NBP w Warszawie, podawanie posiłków "w ramach obsługi kelnerskiej uroczystości, narad i konferencji" organizowanych przez NBP, oraz przygotowanie i dowożenie posiłków profilaktycznych i pakietów śniadaniowych do obiektu NBP przy ulicy Siedmiogrodzkiej w Warszawie.

Ubiegać się można wyłącznie o całość zamówienia, którego wartość zleceniodawca oszacował na niemal 3,1 miliona złotych - czyli ponad milion rocznie. Aby uczestniczyć w przetargu, trzeba wpłacić wadium w wysokości 50 tysięcy złotych.

O wyborze oferty ma zdecydować cena (waga 80) i doświadczenie wykonawcy (20).

//sk/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane