• rozwiń
  • WIG20 2179.53 -0.69%
  • WIG30 2471.15 -0.76%
  • WIG 57618.54 -0.70%
  • sWIG80 11589.08 -0.33%
  • mWIG40 3715.08 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

TVN24 zmienia się nie do poznania

TVN24 zmienia się nie do poznania
Foto: tvn Foto: Bogdan Rymanowski i Anita Werner startują z nowymi programami

Od stycznia w TVN24 poważne zmiany. Pojawi się autorski program Bogdana Rymanowskiego, rewolucja czeka magazyn „Polska i Świat”, zadebiutuje program informacyjny „Fakty po południu”, natomiast w niedziele wróci audycja Grzegorza Miecugowa „Inny punkt widzenia”.

4 stycznia 2010 o godzinie 16.00 po raz pierwszy w TVN24 pojawi się nowy program informacyjny – „Fakty po południu”. To godzinny blok, w którym Anita Werner przedstawi najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. Rozwinięcie tematów – w Faktach TVN i „Faktach po Faktach” – te od 9 stycznia także w weekendy.

W każdą niedzielę, od 9 stycznia tuż po 13.00 wraca na antenę lubiany przez naszych widzów program „Inny punkt widzenia”. Grzegorz Miecugow rozmawia w nim ze znanymi Polakami o naszej politycznej rzeczywistości, poglądach, sposobach na życie. Do tej pory wśród gości byli przedstawiciele sztuki, kultury, filmu, sportu, świata nauki, m.in.: Stanisław Lem, Krystyna Janda, Wojciech Mann, Robert Korzeniowski czy Władysław Bartoszewski. W pierwszym odcinku nowej serii Miecugow porozmawia z Gabą Kulką i Janem Kobuszewskim.

Nowe na wieczór

Od 18 stycznia zmieni się pasmo wieczorne. Magazyn „Polska i Świat”  przejdzie transformację. Będzie trwał godzinę (20.30 - 21.30) i zawierał reportaże, felietony, często niepolityczne, ale dotykające sfer religii, obyczajów, kultury czy medycyny. Została stworzona osobna redakcja, której reporterzy będą jeździć po całym kraju i za granicę w poszukiwaniu ciekawych i poruszających tematów. Gospodarzami „PiŚ” pozostają Anna Kalczyńska i Łukasz Grass, a w weekendy Dagmara Kaczmarek i Marcin Żebrowski.

Tego samego wieczoru o godzinie 21.30 pojawi się autorski program Bogdana Rymanowskiego. To półgodzinna „Rozmowa Rymanowskiego”. Gościć będzie bohatera wydarzeń danego dnia. Rozmawiać będzie od poniedziałku do czwartku.

mkg ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane