• rozwiń

TVN24 podpisała umowę z CNN

Foto: CNN/TVN24 Foto: TVN24 i TVN będą korzystały z ekskluzywnych materiałów CNN

TVN24 i CNN International zawiązują bliższą niż dotychczas współpracę. Dzięki podpisanej właśnie rocznej umowie TVN24 i TVN uzyskały dostęp do materiałów wideo CNN - reportaży, najważniejszych wiadomości, programów i niezmontowanych materiałów.

"TVN24, wiodący polski 24-godzinny kanał informacyjny, podpisał umowę z Turner Broadcasting System Europe Limited, spółką kontrolującą CNN International, która daje TVN i TVN24 dostęp do szeregu zasobów wideo i innych treści wiodącego światowego dostawcy informacji. Obejmuje to wiadomości z ostatniej chwili, reportaże, programy i niezmontowane materiały, które będą używane w programach informacyjnych i publicystycznych TVN i TVN24" - napisano w komunikacie stacji.

Bliższa współpraca, lepszy produkt

Podkreślono w nim, że "od chwili startu TVN24 utrzymuje najwyższe standardy jakości w dostarczaniu informacji i jest powszechnie uznawany za najbardziej wiarygodne i niezawodne źródło informacji w Polsce".

"Oferta programowa TVN24 jest starannie zrównoważona i obejmuje dynamiczne połączenie programów planowanych oraz wiadomości z ostatniej chwili, nadawanych na żywo z Polski i z całego świata" - czytamy w komunikacie.

CNN to kanał informacyjny docierający do ponad 268 mln gospodarstw domowych na całym świecie. Globalnie, cyfrowa sieć CNN jest wiodącym źródłem wiadomości i publicystyki w Internecie. CNN posiada 45 ośrodków i ponad 1000 jednostek na całym świecie stowarzyszonych w ramach CNN Newsource, najczęściej wykorzystywanego serwisu informacyjnego na świecie oferowanego przez sieć telewizyjną.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane