• rozwiń
  • WIG20 2233.56 -0.68%
  • WIG30 2529.64 -0.76%
  • WIG 58669.84 -0.80%
  • sWIG80 11554.95 -0.31%
  • mWIG40 3746.34 -0.90%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 11:15

Dostosuj

TVN zmienia polski przemysł

TVN zmienia polski przemysł
Foto: TVN CNBC BIZNES Foto: TVN CNBC Biznes - nowa jakość informacji ekonomicznej

Grupa TVN została wyróżniona tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł” za wkład w edukację ekonomiczną milionów Polaków oraz za stałą obecność i wysoki poziom tematyki gospodarczej w ofercie programowej TVN.

- TVN, jako pierwsza spośród stacji telewizyjnych w Polsce, naprawdę doceniła rolę programów biznesowych – zarówno w dziedzinie informacji, jak i publicystyki. Od uruchomienia TVN24, pierwszego w Polsce kanału informacyjnego, tematyka gospodarcza była jego mocnym punktem - napisano w uzasadnieniu. Podkreślono, że szybkość i kompetentność informacji ekonomicznych i publicystycznych są punktem odniesienia dla innych stacji telewizyjnych.

Jury wskazywało też na nową wartość stacji, jaką było uruchomienie w 2007 roku programu TVN CNBC Biznes. - Rola, jaką nowy kanał pełni w stacji TVN, wskazuje, że jest to i będzie w przyszłości ważne źródło informacji gospodarczych oraz platforma wymiany poglądów, źródło komentarzy i ocen - uważają jurorzy.


Tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł" nagradzane są firmy, instytucje, osoby publiczne czy wydarzenia, które miały największy wpływ na przemiany ekonomiczne w mijającym roku.

Nagroda przyznawana jest od ośmiu lat przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości, wydawcę Miesięcznika Gospodarczego "Nowy Przemysł". Laureatów wybiera kolegium redakcyjne miesięcznika wspomagane przez opiniotwórcze grono osób wyróżnionych w ubiegłych latach.


mkg

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane