• rozwiń

TVN idealnym pracodawcą 2014 roku

TVN idealnym pracodawcą 2014 roku
Foto: tvn Foto: Wygrana w rankingu wzmacnia pozytywny wizerunek TVN wśród kandydatów na rynku pracy

TVN zdobył pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy 2014 w największym badaniu opinii studentów w Polsce - Universum Student Survey 2014 - w  kategorii „Nauki humanistyczne”. Nadawca został uznany za najlepszego pracodawcę w tej kategorii po raz piąty z rzędu. TVN od lat znajduje się w czołówce zestawienia.

Podczas siódmej edycji badania wizerunku pracodawców TVN zajął 1. miejsce w kategorii „Nauki humanistyczne”, 3. miejsce w kategorii „Prawo” oraz 4. miejsce w kategorii „Biznes”.

Pozytywny wizerunek

- Cieszy nas, że młodzi ludzie cenią TVN jako idealnego pracodawcę. Wygrana w rankingu wzmacnia nasz pozytywny wizerunek wśród kandydatów na rynku pracy, a wnioski płynące z badania pomagają w skutecznym planowaniu i realizacji działań z zakresu employer branding. Ułatwiają nam też formułowanie celnego przekazu w komunikacji z potencjalnymi pracownikami - powiedziała Agnieszka Trysła, dyrektor działu HR w TVN.

W badaniu Universum Student Survey 2014 rodzimych pracodawców oceniało w tej edycji 23 tys. 599 osób z 71 uczelni wyższych. Studenci wybierali idealnych ich zdaniem pracodawców w siedmiu kategoriach: Biznes, Inżynieria, IT, Nauki humanistyczne, Nauki ścisłe, Prawo oraz Medycyna i Farmacja. Określali też swoje cele zawodowe oraz oczekiwania w stosunku do rynku pracy, przyszłych pracodawców i oferowanych przez nich warunków zatrudnienia.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane