• rozwiń

TVN Idealnym Pracodawcą

TVN Idealnym Pracodawcą
Foto: TVN24 Foto: TVN nagrodzony jako miejsce pracy

W IV edycji badania przeprowadzonego wśród polskich profesjonalistów (Universum Professional Survey), TVN ponownie zdobyła złote statuetki i tytuł Idealnego Pracodawcy 2011 w dwóch kategoriach: "Biznes" i "Nauki Humanistyczne". Dodatkowo, TVN zajął 7. miejsce w kategorii „IT”.

- Warunkiem bycia liderem jest posiadanie zwolenników. Cieszymy się, że trzeci rok z rzędu tak duże grono profesjonalistów na polskim rynku pracy oddało na nas swoje głosy, przyznając nam te prestiżowe nagrody - powiedziała odbierająca nagrody Dyrektor Personalna TVN, Joanna Malinowska-Parzydło.

Universum Professional Survey to niezależne badanie przeprowadzane co roku w 30 krajach na całym świecie. W tegorocznej polskiej edycji wzięło udział ponad 15 tysięcy profesjonalistów, posiadających minimum rok doświadczenia w różnych branżach. Pytania dotyczyły ich preferencji związanych z życiem zawodowym oraz wizerunku przedsiębiorstw aktywnych na polskim rynku pracy. Na podstawie badania powstał ranking Idealny Pracodawca według profesjonalistów, obrazujący poziom atrakcyjności firm dla potencjalnych pracowników. Ranking został podzielony na kategorie: biznes, inżynieria, IT, nauki ścisłe i nauki humanistyczne.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane