• rozwiń
  • WIG20 2248.81 -0.29%
  • WIG30 2549.06 -0.10%
  • WIG 59141.35 -0.09%
  • sWIG80 11590.53 +0.39%
  • mWIG40 3780.28 +0.56%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

TVN i TVN24 zmieniły ramówkę

TVN i TVN24 zmieniły ramówkę
Foto: fot. Mikulski/AKPA/ Foto: Siedziba TVN w Warszawie

W związku z tragiczną śmiercią 20 oficerów i żołnierzy Sił Powietrznych RP oraz ogłoszoną z tego powodu żałobą, Grupa TVN zmieniła ramówkę wszystkich swoich kanałów. Nasz portal tvn24.pl przybrał barwy biało-czarne.

Na antenie TVN nie ukażą się m. in. seriale "Niania" oraz "Hela w opałach". Ponadto wstrzymana zostanie emisja programów "Taniec z gwiazdami", "Szymon Majewski Show", "You can dance - po prostu tańcz" i "Teleskop".

Z kolei TVN24 nie wyemituje "Szkła kontaktowego" i "Kalejdoskopu". Kierownictwo stacji zaznacza, że pozostałe audycje będą w znacznym stopniu poświęcone tragedii.

TVN Gra przerwało emisję
TVN Siedem rezygnuje z seriali: "Przyjaciele", "Dwóch i pół", "Olivier i przyjaciele". Widzowie nie zobaczą ponadto programów rozrywkowych takich jak "Mamy cię!", "Bombonierka" oraz "Maraton uśmiechu". Stacja nie pokaże też wybranych propozycji filmowych.

Emisja kanału TVN Gra została całkowicie zawieszona na czas trwania żałoby. W ofercie pozostałych kanałów nie pojawią się programy o charakterze rozrywkowym, komediowym czy satyrycznym.

Jednocześnie w wydanym komunikacie TVN przekazuje rodzinom oraz bliskim wszystkich ofiar szczere kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia i solidarności.

prm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane