• rozwiń
  • WIG20 2233.58 -0.68%
  • WIG30 2530.92 -0.71%
  • WIG 58796.69 -0.58%
  • sWIG80 11555.66 -0.30%
  • mWIG40 3755.05 -0.67%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 13:27

Dostosuj

TVN firmą o najlepszym wizerunku

TVN firmą o najlepszym wizerunku
Foto: TVN24.pl Foto: Telewizja TVN wyróżniona

Telewizja TVN została uznana przez polskich menedżerów za firmę o najlepszym wizerunku w Polsce. W rankingu "Manager Magazin" zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając stu rywali. To wynik o jedną pozycję lepszy niż przed rokiem.

Badanie wizerunku spółek, przeprowadzone zostały na zlecenie miesięcznika "Manager Magazin" wśród kadry zarządzającej z ponad 500 przedsiębiorstw.

- Pierwsze miejsce w rankingu "Manager Magazin" traktujemy jako ogromne wyróżnienie. Cieszy nas, że tak opiniotwórcza grupa doceniła naszą konsekwentną politykę programową, spójność działań marketingowych oraz wysoki standard obsługi klientów – komentuje Marek Szafarz, Dyrektor Działu Marketingu Grupy TVN.

Wysokie, czwarte miejsce zajęła również Grupa Onet, która awansowała o dwie pozycje. Z branży medialnej poza TVN i Grupą Onet w rankingu znalazła się tylko Agora, która zajęła miejsce w piątej dziesiątce zestawienia.

"Manager Magazin" bada wizerunek przedsiębiorstw w Niemczech od ponad 20, a w Polsce od 3 lat, poddając weryfikacji jakość ich produkcji lub usług, zdolność do innowacji, podejście do klienta, dynamikę wzrostu oraz reklamę i PR. Celem rankingu jest wyróżnienie marek wizerunkowo najlepszych.

bgr/mlas

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane