• rozwiń
  • WIG20 2344.03 +0.97%
  • WIG30 2681.21 +0.94%
  • WIG 60902.04 +1.18%
  • sWIG80 11928.15 +0.52%
  • mWIG40 4035.38 +0.48%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Testowane na Niemcach

Testowane na Niemcach
Foto: Intel Deutschland Foto: Testuj, testuj - a moze pojedziesz na tropikalną wyspę

Intel - producent mikroprocesorów i innych układów używanych w komputerach - uruchamia wielką akcję testowania notebooków. Od końca kwietnia do końca lipca 20 tysięcy Niemców ma wziąć w swe ręce komputery wyposażone w najnowsze procesory firmy i przez tydzień ich używać.

Akcja nosi nazwę TestIT!2011. W warunkach uczestnictwa nie wspomina się specjalnie o potrzebie złożenia raportu z testu - organizatorzy raczej zachęcają do wymiany doświadczeń z innymi testerami.

Wystarczy mieć 18 lat, z dowodem tożsamości zgłosić się do jednego z partnerów akcji - sklepów handlujących elektroniką (kto pierwszy, ten lepszy), bezpłatnie pobrać maszynę z zainstalowanym pakietem najnowszych programów - i używać przez 7 dni. Do dyspozycji testerów ma zostać przeznaczonych 4 tysiące maszyn wyposażonych w procesory Intel® Core™ drugiej generacji, wyprodukowanych przez Acer, Asus, HP, MSI, Packard Bell i Toshibę.

Notebooki mają pracować pod systemem Windows 7, mają też być wyposażone w szeroki pakiet oprogramowania multimedialnego - programy do obróbki wideo, nagrywania i tworzenia muzyki, czy obróbki fotografii. Na dodatek testerzy uzyskają bezpłatny dostęp do jednej z niemieckich usług video-on-demand (wideo na życzenie).

Kto swoje wrażenia z testu zechce przedstawić organizatorom na ich stronie internetowej, weźmie udział w losowaniu wycieczki na Mikronezję wartości 10 tysięcy euro. Zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Warunek udziału w losowaniu - oprócz udziału w teście i wypełnienia ankiety - to zwrot testowanego notebooka.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane